fbpx

zapytaj o wolny termin

naturalna fotografia ślubna

skontaktuj się i zapytaj o wolny termin na rok 2021 i 2022

kontakt@bachowski.net lub numer telefonu 799128995

W gruncie rzeczy nigdy nikt nie zadał mi tego pytania, ale jestem przekonany, że każdej parze którą pracowałem przeszło to przez myśl. Fotografowanie jest to dosyć intymna rzecz i dlatego zawsze przed podpisaniem umowy proponuję spotkać się na kawę (ewentualnie kawa zdalna przez kamerkę) i po prostu porozmawiać, szybko wyjdzie czy sprostam Waszym oczekiwaniom.

Sposób w jaki pracuję aparatem w dużej mierze zależy od Was, jeżeli widzę, że jesteście pewni siebie i kochacie obiektyw, to możecie się spodziewać, że często będę Was ustawiać do różnych pozycji. Natomiast jeżeli wolicie, abym się nie wtrącał w przebieg Ceremonii, mogę być wtedy również niewidoczny.

Tak, aczkolwiek przed podpisaniem umowy preferuję spotkanie.

Zależy od pakietu, ale standardowo zostaję z Wami do końca oczepin, czyli do 1 w nocy, fotografowanie po tej godzinie będzie dodatkowo płatne.

Tak, posiadam upoważnienie z Kurii, która umożliwia mi pracę w każdym kościele.

Obrobione zdjęcia oddaję Wam w ciągu dwóch miesięcy od ślubu, otrzymujecie je w dwóch formatach – do publikacji w inernecie oraz do wydruku.

Jest to 30% zapłaty za reportaż ślubny, poświadczam to umową oraz wystawieniem faktury zaliczkowej.

Tak, ale w przypadku uchwycenia wyjątkowego kadru i tak będę się pytać o zgodę na publikację w portfolio. W pracy fotografa nieodłącznym elementem jest ciągły rozwój i poszerzania portfolio, dlatego tak ważne są świeże zdjęcia.